مشاوره و سفارش

انواع چیپس

چیپس سیب زمینی یکی از انواع اسنک ها می باشد که از برش بسیار نازک سیب زمینی تهیه شده است و در روغن داغ سرخ می کنند تا برشته شود و علاوه بر وجود چیپس های سیب زمینی می توان به سایر انواع دیگر چیپس ها از طعم های مختلف اشاره کرد: مهمترین طعم های چیپس سیب زمینی ، پیاز و خامه، تنوری، پیاز و پنیر، سس گوجه فرنگی، سرکه نمکی، پیاز و جعفری و … می باشد.

potato-chips-recipe-1-500x375
۴۷۷۸۰۹_۹۴۳

انواع پفک

پفک نوعی اسنک است که از ذرت حرارت داده شده تهیه می گردد که ترکیبات اصلی این پفک ذرت بو داده به همراه طعم دهنده های مختلف می باشد.

انواع پفیلا

پفیلا یا پاپ کورن، در واقع نام اصلی ذرت بو داده می باشد که منبعی غنی از فیبرها می باشد که باز این محصول چون چیپس دنیای از طعم های مختلف در نوع بسته بندی از وزن های متفاوت و فله ای ارائه ی می شود.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
پفک-سفارشیموجودتماس بگیرید
چیپس-سفارشیموجودتماس بگیرید
پفیلا-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

تلگرام

aradfoodindustries@

ایمیل

aradfoodindustries99@gmail.com

درباره ما :

بازرگانی صنایع غذایی آراد که فعالیت خود را از سال 1394 آغاز نموده است با عرضه ی محصولاتی از قبیل انواع گز اصفهان بلداجی به همراه پولکی نبات های اعلا و درجه یک و با وجود مجموعه ای متخصص پابه عرصه ی این صنعت قرار داد که بنابر استقبال بی نظیر جامعه از این محصولات وارد تجارت بین المللی نیز شده و بخش عظمی از تولیدات را در بازارهای جهانی عرضه نمود. در حال حاضر این شرکت صنایع غذایی آراد در زمینه ی بازرگانی داخلی، بین المللی، صادرات، بازاریابی، خرید فروش انواع محصولاتی از قبیل چیپس، پفک و پفیلا تمرکز کرده تا بتواند حس رضایت مندی از خریدار را دریافت نماید. همچنین اماده ی همکاری با کلیه ی فعالان این حوزه از مواد غذایی چون ( چپیس، پفک و پفیلا ) بوده است.

 

مدیر فروش صنایع غذایی آراد

خانم محمدی